Skip to content

Etap I+II w Chorwacji

Etap I+II w Chorwacji published on
Kiedy:
Wrzesień 7, 2019 – Wrzesień 15, 2019 całodniowy
2019-09-07T00:00:00+02:00
2019-09-16T00:00:00+02:00
Gdzie:
Novigrad
Koszty:
3500
Kontakt:
Wojciech Łuczyński
+48 662 148 367

Zapraszamy na zagraniczne szkolenie dwuetapowe górskie. Celem szkolenia jest przygotowanie piltów do samodzielnych lotów i egzaminu na Świadectwo Kwalifikacji pilota paralotni. Jako jedyna szkoła w Polsce zabieramy pilotów na szkolenie za granicę i szkolimy kandydatów od podstaw wykorzystując zdecydowanie bardziej stabilne warunki pogodowe dające dużą szanse na ukończenie szkolenia w zaplanowanym terminie. Dodatkowym atutem jest szkolenie w bardzo małych grupach, bo maksymalnie 6 pilotów przypadających na dwóch instruktorów. To praktycznie szkolenie w trybie indywidualnym. Kolejną zaletą takiego szkolenia jest nasza obecność od rana do wieczora, więc można zadawać pytania i uczyć się do bólu. Gwarancją Waszego bezpieczeństwa jest nasze doświadczenie, oraz ogromna wiedza zdobyta praktycznie przez każdego z nas.
 
 
Zbyszek Gotkiewicz jest również autorem doskonałej książki dotyczącej bezpieczeństwa „Suma wszystkich blędów w paraotniarstwie”, więc na miejscu będzie można zadawać mu pytania Was nurtujące. Oboje chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą, ponieważ Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Bardzo ważną informacją dla Was jest to że, szkolić się będziecie na nowiutkich paralotniach NEMO XX produkcji Dudek Paragliders. To najnowsza konstrukcja naszego producenta w klasie EN A. Paralotnie które przy zachowaniu maksymalnego pasywnego bezpieczeństwa mają osiągi skrzydeł o klasę wyższej.
Podana cena to cena za ETAP I+II szkolenia paralotniowego. To szkolenie przygotuje Was do egzaminu na ŚK. Jeśli pogoda dopisze również zapoznacie się ze specyfiką lotów żaglowych i termicznych. Nigdzie w tak krótkim czasie tego nie osiągniecie. Jest to możliwe tylko dzięki małym grupom które nigdy nie będą większe niż 6 osób.

Cena zawiera transport z Polski i powrót, transport na miejscu, zakwaterowanie. W cenie nie jest zawarte ubezpieczenie KL/NW oraz OC. KL i NW muszą być z opcją ratowniczą śmigłowcem. Takie ubezpieczenia są do kupienia na stronie np. www.finansowachata.pl Wyżywienie również we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w powietrzu