Skip to content

Włochy

Włochy published on
Kiedy:
kwiecień 10, 2021 – kwiecień 18, 2021 całodniowy
2021-04-10T00:00:00+02:00
2021-04-19T00:00:00+02:00
Gdzie:
Norma
Kontakt:
Wojciech Łuczyński
+48 662148367

Zapraszamy na wyjazd do Włoch do miejscowości Norma w prowincji Latina. Wyjazd przeznaczony dla pilotów posiadających świadectwo kwalifikacji, chcących poćwiczyć loty termiczne, żaglowe, poćwiczyć oraz poprawić technikę startu. Oczywiście bardziej zaawansowanych pilotów również zapraszamy. Dobra rozgrzewka przed sezonem.

Norma to mała miejscowość położona na południe od Rzymu, która w kwietniu oferuje bardzo dobre warunki do lotów termicznych i żaglowych. Wyjazd busem szkoły z Rybarzowic w sobotę 10 kwietnia nocleg po drodze przyjazd do Normy 11 kwietnia w godzinach popołudniowych, powrót do domu 18 kwietnia w niedzielę.

Ze względu na odległość przejazd dzielimy na dwa etapy z między noclegiem na trasie. Zakwaterowanie w prywatnej willi lub apartamentach z w pełni wyposażoną kuchnią. Dla wszystkich dla których podróż busem wydawałaby się zbyt uciążliwa istnieje możliwość odbioru z lotniska w Rzymie.

Na wyjazdy z nami zabieramy minimalnie 6 a maksymalnie 7 osób co zapewnia nam komfort pracy a Wam daje gwarancję właściwej opieki instruktorskiej.

W związku z sytuacją COVID-ową zastrzegamy sobie prawo do odwołania wyjazdu. Wszelkie koszty poniesione przez uczestników z tytułu rezerwacji zostaną zwrócone.
Cena wyjazdu obejmuje:

transport busem (WV T6 Caravelle) z Polski (wyjazd z Rybarzowic)
transport na miejscu
zakwaterowanie
opiekę dwóch doświadczonych instruktorów

Cena wyjazdu nie zawiera:

wyżywienia (we własnym zakresie)
obowiązkowe ubezpieczenie KL z akcją ratowniczą śmigłowcem oraz OC
jednorazowej opłaty 15 Euro za lądowisko (opłata roczna)
kosztów między noclegów na trasie

Sugeruję oprócz standartowego ubezpieczenia KL/NW z opcją ratowniczą śmigłowcem dodatkowo zaopatrzyć się w kartę EKUZ, która w razie konieczności wizyty u lekarz działa często znacznie lepiej jak ubezpieczenie KL/NW.